Zawody zawody i po zawodach. Masa papierkowej pracy i jeszcze więcej wiszenia na telefonie minęło bezpowrotnie. Cieszy mnie to, że podobnie jak i mistrzostwa Polski, tak i te zawody zdominowane zostały przez członków naszego Stowarzyszenia. Obyło się bez większych niespodzianek i przygód, dzięki czemu nie musieliśmy korzystać z naszej polisy :). Specjalne gratulacje dla naszego pierwszego honorowego członka Jana Więcławskiego, który w tym roku po prostu wymiótł konkurencję i po raz kolejny udowodnił, że w tym sporcie wiek nie ma znaczenia, a liczy się jedynie doświadczenie. Gratulacje należą się również naszemu koledze Grekowi, który to pomimo dyskwalifikacji dnia drugiego i tak wywalczył tytuł Super Łowcy, tym samym zgarniając mi go sprzed nosa , ale za rok nie poddam się bez walki :). To na tych zawodach również po raz pierwszy zrobiliśmy klasyfikację drużynową, którą zdominowała drużyna „Huntersub”. Im również należą się gratulacje :) Czy taka forma rywalizacji się przyjmie, zobaczymy na następnych zawodach.

Korzystając z okazji chciałbym również podziękować Krzyśkowi Cybulskiemu za jego ciężką pracę, tolerowanie moich pomysłów graficznych na ostatnią chwilę i trud włożony w organizację tych zawodów. Gdyby nie on nie wiem, czy te zawody w ogóle by się odbyły. Podobnie jak i Waldkowi, który wziął na swoje barki rolę sędziego tych zawodów. Podziękowania również należą się naszym członkom ze Szczecina Maciejowi i „Dibkowi”, dzięki którym udało nam się pozyskać sponsora na te zawody, zresztą nie tylko im bo i Krzysiek ze swoją firmą Huntersub, nasz kolega Grzesiek Gołąbek, Scubatech, czy Omer ufundowali nagrody od siebie na te zawody.  Nasz dzielny vice-prezes Maciej Białek dzięki któremu to mieliśmy wieczorną biesiadę też miał spory wkład w imprezę. Podziękowania dla Ziomala, który pomagał przy ważeniu oraz Panu Bronkowi, który zajął się skrobaniem ryb. Osobiście uważam że zawody można zaliczyć do udanych ale jest jeszcze sporo pracy i parę niedociągnięć, które postaramy się wraz z zarządem poprawić na następny rok.

Dziękuję wszystkim za liczne przybycie i przepraszam, jeżeli kogoś pominąłem. Nie jest to moim zamiarem. Po prostu dziękuję Wam wszystkim. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.

{jcomments on}
GŁÓWNI PARTNERZY
PARTNERZY 2017
PATRONATY MEDIALNE 2017
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Foto migawki

11fp.jpg