[SPRZEDAM] Poręczna hawajka 80 cm, 3 stopnie siły, dwa groty

Zamieść w tym dziale Ogłoszenie o chęci SPRZEDAŻY przedmiotu lub usługi.
bruner
Posty: 131
Rejestracja: 05 gru 2016, 1:57

[SPRZEDAM] Poręczna hawajka 80 cm, 3 stopnie siły, dwa groty

Post autor: bruner » 26 sie 2018, 18:39

Sprzedaję sprzęt, którego nie używam od jakiegoś czasu - więc jest mi zbędny. Mogę go ze sobą zabrać na zawody na Woświn we wrześniu 2018 -
odpadną koszty wysyłki jeśli zainteresowany też tam będzie.

Do sprzedania poręczna hawajka o długości 80 cm wykonana ze strzały nierdzewnej beuchat(więc może leżeć w wodzie dowolnie długo, także
morskiej) gwint standardowy M7, z prostyn systemem naciągu ekspanderowego o 3 stopniowej "regulacji" siły. Strzała jest w żaden sposób
nieuszkodzona toteż można ją wykorzystać w normalnej kuszy imersion lub beuchat o długościach 50 - 60 cm. W zestawie włoskie groty -
czworoząb, oraz pojedynczy dostosowany do specyfiki celu ;) Wygodne trzymanie po naciągnięciu. Uwaga - jakby to na zdjęciach nie wyglądało
- strzała jest idealnie prosta, złudzenie powodowane jest asymetrycznie skręconym osadzeniem trzymaka - wystarczy się lepiej przyjrzeć :).

Cena 80 pln z wysyłką, 60 pln przy odbiorze osobistym lub odbiorze na zawodach. Drożej kosztuje sama strzała

tel 500 791 781
hawajka 80 cm 1.jpg
hawajka 80 cm 2.jpg
hawajka 80 cm 3.jpg
Piotr Gruszeczka; gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich
bruner
Posty: 131
Rejestracja: 05 gru 2016, 1:57

Re: [SPRZEDAM] Poręczna hawajka 80 cm, 3 stopnie siły, dwa groty

Post autor: bruner » 14 lut 2019, 21:08

Już nieaktualne
Piotr Gruszeczka; gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich
ODPOWIEDZ