Szanowni Koleżanki i Koledzy

Dla całej społeczności łowców podwodnnych był to ciężki rok, rok z tylko jednymi zawodami, rok w którym ograniczono do minimum możliwości spotkań i organizacji zawodów. Nie pokonał nas jednak COVID i kilka przedsięwzięć sie udało - zawody, wyjazdy zagraniczne indywidualne i grupowe.

Przed Zarządem kolejny, drugi, rok działań - miejmy nadzieję, że w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Z okazji Świąt składamy wszystkim naszym Członkom, ich rodzinom, przyjaciołom oraz sympatykom SSP, życzenia pomyślności, rodzinnego ciepła, i spełnienia najśmielszych planów w nadchodzącym Nowym Roku 2021 oraz nam wszystkim życzymy wspólnych spotkań na zawodach i wyjazdach, z długimi biesiadami przy ogniskach i grilach, z opowieściami o tych OGROMNYCH rybach, które były widziane pod wodą oraz tych, które stały sie trofeum.

Tego wszystkiego życzy Wam
Zarząd Stowarzyszenia Spearfishing Poland


Merry Christmas and a Happy New Year

Wish you all the best in the New Year 2021

May all your plans succeed

On behalf of Members of  the Polish Spearfishing Association

 

Board of Spearfishing Poland Association

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

CO NOWEGO...?

20.02.2021
VII Drużynowe Mistrzostwa Polski w Łowiectwie podwodnym odbędą się na j.Gwiazdy w dniach 21-22.05.2021. Więcej informacji w artykule na portalu. Zapraszamy!


01.01.2021
Wysokość składki członkowskiej na rok 2021 nie uległa zmianie w stosunku do roku poprzedniego i wynosi 150 zł.


13.09.2020
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski wygrywa drużyna OCTOPUS [Marek Ziomek, Krzysztof Spychalski, Wojtek Musidłowski], przed Mazowsze Team 1 [Tomasz Stelmach, Marcin Janowski, Arkadiusz Undra] i Silesia Team 1 [Piotr Gruszeczka, Bartosz Baran, Rafał Wojciechowski]. Indywidualnie wygrywa Wojciech Musidłowski przed Marcinem Wręblem i Tomkiem Stelmachem. Wojtek także zdobywa nagrodę za największą rybę (szczupak 89cm, prawie 5kg wagi).
Gratulujemy

19.01.2020
Wysokość składki członkowskiej na rok 2020 nie uległa zmianie w stosunku do roku poprzedniego i wynosi 150 zł.


01.01.2020
Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków SSP, który odbył się w grudniu 2019, powołano nowy Zarząd w składzie Michał Paczkowski, Tomasz Stelmach, Marek Ziomek, Marcin Janowski. Staremu Zarządowi dziękujemy za dwa lata pracy, a nowemu życzymy sukcesów i zapału.


14.09.2019
Maciej Dobek o przysłowiowy rybi ogon wygrywa tytuł Najlepszego Łowcy 2019, kolejne miejsca zajmują Marek Ziomek (II) oraz Denys Ignatchenko (III).
W klasyfikacji drużynowej wygrywają ZIMORODKI [Denys Ignatchenko, Maciej Dobek, Mirosław Pawliszyn], przed HUNTER SUB 1 [Krzysztof Mazurek, Krzysztof Cybulski, Marek Ziomek] (II) oraz POLSKĄ PÓŁNOCNĄ [Bogusław Marczak, Jan Więcławski]
Gratulujemy

KALENDARZ IMPREZ
GŁÓWNI PARTNERZY
PATRONATY MEDIALNE 2021
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY