Przedstawiamy Wam ranking zawodników biorących udział w zawodach na wodach śródlądowych. Ranking powstał zgodnie z Regulaminem Powoływania do Kadry Narodowej przyjętej przez Podkomisję ds Łowiectwa Podwodnego  KDP PTTK i jest jednym z kryteriów rozważania kandydatur zawodników do powołania do Kadry Narodowej na 2022 rok.

Zgodnie z Regulaminem do rankingu pod uwagę brane są wyniki zawodników z lat 2018-2021 (4 lata a nie 3 ze względu na lockdown w 2020 roku).



Z Regulaminem możecie się zapoznać pod tym >>linkiem<<   

Poniżej możecie prześledzić rankig pierwszych 40 miejsc.



UWAGA:

W związku z rozgrywanymi w tym roku CMAS FRESHWATER SPEARFISHING EUROPEAN CHAMPIONSHIP PUNKAHARJU, FINLANDIA w dniach 11-15 sierpnia 2022r. prosimy o zgłaszanie się chętnych zawodników do stworzenia drużyny reprezentującej nasz kraj. Na tę chwilę chęć zbudowania drużyny i udziału w zawodach zadeklarował wstępnie Wojciech Musidłowski.

Zawody te są zawodami drużynowymi (drużyna = 3 osoby) rozgrywanymi z łodzi na olbrzymim fińskim jeziorze. Specyfika zawodów wymaga od drużyny przyjazdu conajmniej na tydzień przed zawodami w celu scautingu i ropoznania akwenu. Szacowany koszt per zawodnik nie jest jeszcze znany (jestesmy w trakcie szacowania).

W przypadku skompletowania drużyny Zarząd Stowarzyszenia oraz KDP PTTK wspomoże członków drużyny w dopełnieniu wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem oraz certyfikatami jakie należy przesłać do CMAS oraz Fińskiej Federacji Nurków pocztą elektroniczną najpóźniej do 15 marca 2022 roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

CO NOWEGO...?

20.02.2021
VII Drużynowe Mistrzostwa Polski w Łowiectwie podwodnym odbędą się na j.Gwiazdy w dniach 21-22.05.2021. Więcej informacji w artykule na portalu. Zapraszamy!


01.01.2021
Wysokość składki członkowskiej na rok 2021 nie uległa zmianie w stosunku do roku poprzedniego i wynosi 150 zł.


13.09.2020
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski wygrywa drużyna OCTOPUS [Marek Ziomek, Krzysztof Spychalski, Wojtek Musidłowski], przed Mazowsze Team 1 [Tomasz Stelmach, Marcin Janowski, Arkadiusz Undra] i Silesia Team 1 [Piotr Gruszeczka, Bartosz Baran, Rafał Wojciechowski]. Indywidualnie wygrywa Wojciech Musidłowski przed Marcinem Wręblem i Tomkiem Stelmachem. Wojtek także zdobywa nagrodę za największą rybę (szczupak 89cm, prawie 5kg wagi).
Gratulujemy

19.01.2020
Wysokość składki członkowskiej na rok 2020 nie uległa zmianie w stosunku do roku poprzedniego i wynosi 150 zł.


01.01.2020
Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków SSP, który odbył się w grudniu 2019, powołano nowy Zarząd w składzie Michał Paczkowski, Tomasz Stelmach, Marek Ziomek, Marcin Janowski. Staremu Zarządowi dziękujemy za dwa lata pracy, a nowemu życzymy sukcesów i zapału.


14.09.2019
Maciej Dobek o przysłowiowy rybi ogon wygrywa tytuł Najlepszego Łowcy 2019, kolejne miejsca zajmują Marek Ziomek (II) oraz Denys Ignatchenko (III).
W klasyfikacji drużynowej wygrywają ZIMORODKI [Denys Ignatchenko, Maciej Dobek, Mirosław Pawliszyn], przed HUNTER SUB 1 [Krzysztof Mazurek, Krzysztof Cybulski, Marek Ziomek] (II) oraz POLSKĄ PÓŁNOCNĄ [Bogusław Marczak, Jan Więcławski]
Gratulujemy

KALENDARZ IMPREZ
GŁÓWNI PARTNERZY
PATRONATY MEDIALNE 2021
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY