Przedstawiamy Wam ranking zawodników biorących udział w zawodach na wodach śródlądowych. Ranking powstał zgodnie z Regulaminem Powoływania do Kadry Narodowej przyjętej przez Podkomisję ds Łowiectwa Podwodnego  KDP PTTK i jest jednym z kryteriów rozważania kandydatur zawodników do powołania do Kadry Narodowej na 2022 rok.

Zgodnie z Regulaminem do rankingu pod uwagę brane są wyniki zawodników z lat 2018-2021 (4 lata a nie 3 ze względu na lockdown w 2020 roku).Z Regulaminem możecie się zapoznać pod tym >>linkiem<<   

Poniżej możecie prześledzić rankig pierwszych 40 miejsc.UWAGA:

W związku z rozgrywanymi w tym roku CMAS FRESHWATER SPEARFISHING EUROPEAN CHAMPIONSHIP PUNKAHARJU, FINLANDIA w dniach 11-15 sierpnia 2022r. prosimy o zgłaszanie się chętnych zawodników do stworzenia drużyny reprezentującej nasz kraj. Na tę chwilę chęć zbudowania drużyny i udziału w zawodach zadeklarował wstępnie Wojciech Musidłowski.

Zawody te są zawodami drużynowymi (drużyna = 3 osoby) rozgrywanymi z łodzi na olbrzymim fińskim jeziorze. Specyfika zawodów wymaga od drużyny przyjazdu conajmniej na tydzień przed zawodami w celu scautingu i ropoznania akwenu. Szacowany koszt per zawodnik nie jest jeszcze znany (jestesmy w trakcie szacowania).

W przypadku skompletowania drużyny Zarząd Stowarzyszenia oraz KDP PTTK wspomoże członków drużyny w dopełnieniu wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem oraz certyfikatami jakie należy przesłać do CMAS oraz Fińskiej Federacji Nurków pocztą elektroniczną najpóźniej do 15 marca 2022 roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

CO NOWEGO...?

05.02.2023
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie ustanowiło składkę członkowską za rok 2023 w wysokości 180 zł.


25.01.2023
Wybrano nowy Zarząd Stowarzyszenia w składzie: Paweł Węglarz, Jakub Krystkowiak, Wojciech Gorajek.
Gratulujemy i życzymy sukcesów!


KALENDARZ IMPREZ
GŁÓWNI PARTNERZY
PATRONATY MEDIALNE 2021
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY