Langeland Cup 2019


  
W majowej wyprawie na wyspę wyspę Langeland wzięli udział Sebastian Tabaczyk, Krzysztof Cybulski, Maciej Jaworski, Marek Ziomek, Grzegorz Cybulski, Jacek Malinowski i Michał Paczkowski. 

Czterodniowy trening umożliwił osiągnięcie dobrych miejsc w dwódniowych późniejszych zawodach Langeland Cup 2019.

W galerii prezentujemy zdjęcia uczestników tej wyprawy i zawodów.




Podsumowanie zawodów

Startowaliśmy w dwóch kategoriach.
Pierwsza: ELITE – zawodnicy doświadczeni, druga: ŚREDNIO ZAAWANSOWANI. W klasyfikacji POCZĄTKUJĄCY z Polski nie brał udziału żaden zawodnik.
Michał Paczkowski z uwagi na rewelacyjny, zeszłoroczny wynik (1 miejsce), z początkującego od razu awansował na średnio zaawansowanego, choć powinien w tym roku pozostać jeszcze w grupie początkujących.

W kategorii ELITE zajęliśmy następujące lokaty:

4 miejsce - Krzysztof CYBULSKI + nagroda za największego dorsza – 2,520* kg
6 miejsce - Jacek MALINOWSKI
7 miejsce - Grzegorz GOŁĄBEK
12 miejsce - Maciej JAWORSKI
13 miejsce - Marek ZIOMEK
18 miejsce - Sebastian TABACZYK

* - waga ryby po wypatroszeniu

W kategorii ŚREDNIO ZAAWANSOWANI startował tylko Michał i zajął 4 miejsce. 

Pod linkiem można zapoznać się z klasyfikacją generalną (kliknij w obrazek, aby powiększyć) wszystkich zawodników LLC2019 oraz zajęte miejsca z uwzględnieniem zdobytych punktów i bez podziału na kategorie. Jak na niej widać, niektórzy początkujący oraz średnio zaawansowani osiągnęli także bardzo wysokie wyniki, zdobywając więcej punktów, niż zawodnicy w kategorii ELITE. Takie przetasowania są w zasadzie standardem.

Poniżej krótki filmik z ogłoszenia zwycięzcy w kategorii "Największy Dorsz" oraz mały prezent od SSP dla jedynej utytułowanej zawodniczki - Niny. 






Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

CO NOWEGO...?

13.09.2020
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski wygrywa drużyna OCTOPUS [Marek Ziomek, Krzysztof Spychalski, Wojtek Musidłowski], przed Mazowsze Team 1 [Tomasz Stelmach, Marcin Janowski, Arkadiusz Undra] i Silesia Team 1 [Piotr Gruszeczka, Bartosz Baran, Rafał Wojciechowski]. Indywidualnie wygrywa Wojciech Musidłowski przed Marcinem Wręblem i Tomkiem Stelmachem. Wojtek także zdobywa nagrodę za największą rybę (szczupak 89cm, prawie 5kg wagi).
Gratulujemy

19.01.2020
Wysokość składki członkowskiej na rok 2020 nie uległa zmianie w stosunku do roku poprzedniego i wynosi 150 zł.


01.01.2020
Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków SSP, który odbył się w grudniu 2019, powołano nowy Zarząd w składzie Michał Paczkowski, Tomasz Stelmach, Marek Ziomek, Marcin Janowski. Staremu Zarządowi dziękujemy za dwa lata pracy, a nowemu życzymy sukcesów i zapału.


14.09.2019
Maciej Dobek o przysłowiowy rybi ogon wygrywa tytuł Najlepszego Łowcy 2019, kolejne miejsca zajmują Marek Ziomek (II) oraz Denys Ignatchenko (III).
W klasyfikacji drużynowej wygrywają ZIMORODKI [Denys Ignatchenko, Maciej Dobek, Mirosław Pawliszyn], przed HUNTER SUB 1 [Krzysztof Mazurek, Krzysztof Cybulski, Marek Ziomek] (II) oraz POLSKĄ PÓŁNOCNĄ [Bogusław Marczak, Jan Więcławski]
Gratulujemy

KALENDARZ IMPREZ
GŁÓWNI PARTNERZY
PATRONATY MEDIALNE 2020
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY