Termin zawodów Nazwa zawodów Kraj / miejsce Opłata Strona www Wyniki
04-05.05. Scorpena Öresund Cup 2019 Dania, Kopenhaga 85 EUR + 17,5 EUR (licencja) link  
 16-19.05. Langeland Cup 2019  Dania, wyspa Langeland, Morze Bałtyckie 900 DK link  
 23-26.05. IV Drużynowe Mistrzostwa Polski w Łowiectwie Podwodnym - runda wiosenna Polska, j.Osiek i j.Lipie 450 zł link  
 14-16.06. XLVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2019 Polska, j. Ińsko, j.Kaleńskie 350 zł link  
20-21.07 LLPF CUP 2019 Litwa / j. Alaušas 25 EUR + 5 EUR (licencja) link  
 10-11.08.  Mistrzostwa Klubu Barakuda 2019 Polska, j.Ińsko brak informacji    
02-04.08. Kristiansund Cup Norwegia, Kristiansund brak informacji    
05-09.09. CMAS XXXII Euro-African Spearfishing Championship Dania, Svendborg brak informacji link  
 12-15.09.  IV Drużynowe Mistrzostwa Polski w łowiectwie Podwodnym - runda jesienna Polska, brak informacji  brak informacji    
12-13.10. Zakończenie sezonu SSPoland Polska, brak informacji  brak informacji    

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

CO NOWEGO...?

13.09.2020
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski wygrywa drużyna OCTOPUS [Marek Ziomek, Krzysztof Spychalski, Wojtek Musidłowski], przed Mazowsze Team 1 [Tomasz Stelmach, Marcin Janowski, Arkadiusz Undra] i Silesia Team 1 [Piotr Gruszeczka, Bartosz Baran, Rafał Wojciechowski]. Indywidualnie wygrywa Wojciech Musidłowski przed Marcinem Wręblem i Tomkiem Stelmachem. Wojtek także zdobywa nagrodę za największą rybę (szczupak 89cm, prawie 5kg wagi).
Gratulujemy

19.01.2020
Wysokość składki członkowskiej na rok 2020 nie uległa zmianie w stosunku do roku poprzedniego i wynosi 150 zł.


01.01.2020
Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków SSP, który odbył się w grudniu 2019, powołano nowy Zarząd w składzie Michał Paczkowski, Tomasz Stelmach, Marek Ziomek, Marcin Janowski. Staremu Zarządowi dziękujemy za dwa lata pracy, a nowemu życzymy sukcesów i zapału.


14.09.2019
Maciej Dobek o przysłowiowy rybi ogon wygrywa tytuł Najlepszego Łowcy 2019, kolejne miejsca zajmują Marek Ziomek (II) oraz Denys Ignatchenko (III).
W klasyfikacji drużynowej wygrywają ZIMORODKI [Denys Ignatchenko, Maciej Dobek, Mirosław Pawliszyn], przed HUNTER SUB 1 [Krzysztof Mazurek, Krzysztof Cybulski, Marek Ziomek] (II) oraz POLSKĄ PÓŁNOCNĄ [Bogusław Marczak, Jan Więcławski]
Gratulujemy

KALENDARZ IMPREZ
GŁÓWNI PARTNERZY
PATRONATY MEDIALNE 2020
ZAPRZYJAŹNIONE STRONY